Opis oferty

Regularna konserwacja Twojego samochodu pozwoli utrzymać lakier w nienagannym stanie przez długie lata. Dzięki zastosowaniu wyselekcjonowanych kosmetyków samochodowych jesteśmy w stanie doczyścić auto ze wszystkich mocniej przywartych zabrudzeń takich jak: soki z drzew, drobinki smoły, drobinki pyłu metalicznego lecące z klocków hamulcowych, resztki owadów czy ptasie odchody. Doczyszczony lakier zakonserwujemy najlepszymi na świecie, wyjątkowymi, produkowanymi ręcznie woskami firmy Zymöl. Produkty Zymöl  są wyjątkowe ze względu na całkowicie naturalny skład. Do ich produkcji używa się wyłącznie składników pochodzenia roślinnego, w szczególności cennej brazylijskiej Carnauby. Po jednodniowym zabiegu Twój samochód znów nabierze blasku i otrzyma kilkumiesięczną ochronę lakieru.

Usługa obejmuje:

  • dokładne mycie karoserii oraz felg i nadkoli
  • usuwanie drobinek smoły
  • glinkowanie lakieru i przedniej szyby (dogłębne oczyszczenie lakieru)
  • nałożenie specjalnego cleanera ściągającego inne zabrudzenia i stary wosk
  • opcjonalnie – nałożenie specjalnej politury zmniejszającej drobne rysy oraz oksydacje, nabłyszczającej lakier i pogłębiającej kolor
  • nałożenie jednego z wosków firmy Zymöl
  • nałożenie wosku syntetycznego na zewnętrzną powierzchnię felg Poorboy’s Wheel Sealant
  • konserwacja elementów plastikowych, gumowych i opon

 

Przewidywany czas wykonania usługi 6-8 roboczogodzin.

 

Po zarezerwowaniu usługi skontaktujemy się telefonicznie w celu ustalenia dokładnej godziny przyjęcia samochodu

Odwołanie rezerwacji oferty: Prosimy o kontakt telefoniczny lub skorzystanie z formularza „kontakt z właścicielem oferty”

Dostępne terminy

Wybierz datę poniżej.

Zarezerwuj ofertę poniżej. Płatność za usługę pobierana jest w studiu.

Dziś
Wybrano
Dostępne
Niedostępne

Brak recenzji.

Informacje o studiu

Pielęgnacja Aut to studio zaawansowanej kosmetyki samochodowej, jak również jeden z nielicznych, dobrze zaopatrzonych sklepów z kosmetykami samochodowymi we Wrocławiu i na Dolnym Śląsku.

Jesteśmy na rynku od początku 2007 roku. Swoje umiejętności doskonalimy każdego dnia, a zgromadzone przez ten czas doświadczenie przekłada się na najwyższą jakość świadczonych przez nas usług. W szeregach naszej firmy znajdą Państwo doświadczoną kadrę detailerów, montażystów samochodowego sprzętu Hi-Fi oraz handlowców, którzy pomogą w doborze odpowiednich kosmetyków do Waszego auta.

Specjalizujemy się w kompleksowych usługach Auto Detailing'owych jak:

Do Państwa dyspozycji oddajemy:

W usługach zdecydowanie stawiamy na jakość, nie na ilość!

Zapraszam - Łukasz Sroka